دستگاه پوز اندرویدی

معرفی دستگاه های پوز

همواره میتوان با استفاده از تکنولوژی یک گام دیگر به جلو برداشت جدیدترین محصول ارائه شده به بازار پوزهای اندرویدی است. همه به یاد دارند که با آمدن دستگاه های پوز تا چه حد کار کسب و کارها راحت تر شد و قدم بزرگی در نظام پولی و بانکی کشور برداشته شد اگر چه در ابتدا این سیستم ها مشکلاتی همچون محدودیت مکانی داشتند اما در نسخه بعدی که پوزهای قابل حمل بودند، این مشکل نیز حل شد و نمایندگان فروش و تمام کسانی که نیاز به پرداخت در محل داشتند میتوانستند به راحتی این موضوع را در اختیار داشته باشند.

اکنون مرز تکنولوژی جلوتر رفته است و محصول جدید، پوزهای اندرویدی قابلیت یک صندوق فروشگاهی را به طور یکجا و کامل به شما عرضه می­کنند. این پوزها که مانند تبلت ها و گوشی های همراه دارای سیستم عامل اندروید بوده می­تواند با ترکیب با نرم افزار اندرویدی پارمین یک سیستم قدرتمند فروشگاهی را جهت امور حسابداری و فروش در اختیارتان قرار دهد.

در ادامه توضیح می­دهیم چه مزیت هایی را میتوان به نسبت یک سیستم معمولی از پوز های اندرویدی انتظار داشت. در سیستم­های های سابق نیاز بود تا برنامه حسابداری پارمین بر روی یک تبلت یا گوشی دارای سیستم عامل اندروید نصب شود تا بتوان با کمک نرم افزار فاکتور را صادر کرد از طرفی پس از صدور فاکتور نیاز بود تا یک پرینتر قابل حمل برای چاپ فاکتور همراه عامل فروش باشد و درنهایت پس از طی همه این مراحل یک دستگاه پوز برای پرداخت نیاز بود.

سیستم صندوق فروشگاهی

با استفاده از دستگاه پوز اندوریو و برنامه حسابداری پارمین به راحتی می­توانید بر روی دستگاه پوز فاکتور خود را صادر کنید و با همان پوز پرینت بگیرید و مشتری کارت بکشد.

در سیستم­های سابق صندوق فروشگاهی لازم بود تا هزینه بسیاری برای تهیه وسایل صندوق از جمله لپتاپ، فیش پرینتر، بارکد اسکنر و دستگاه پوز صورت بگیرد و علاوه بر صرف هزینه، مکان فیزیکی متناسبی هم باید در دسترس باشد در حالیکه پوزهای اندورویدی قابل حمل با صرف هزینه کمتر و همچنین قابلیت حمل و جاگیری بسیار کم در مقابل صندوق های فروشگاهی بسیار به صرفه و ارزنده می­باشند چراکه در بحث خدمات قابل استفاده عملا تفاوت عملکردی وجود ندارد.

این دستگاه برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تمام کسب و کارهایی که نیاز به صدور فاکتور و پرداخت در محل دارند به کارگیری این دستگاه های پوز میتواند یک کمک مهم در این حوزه باشد. اما قابلیت مهم برنامه پارمین که آن را از سایر نرم­افزار های موجود در این حوزه متمایز می­کند چیست؟

برنامه پارمین برخلاف سایر برنامه ها که برای ارتباط با سرور و اتصال به شبکه نیازمند اینترنت هستند میتواند در حالت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت هم فاکتور را صادر کرده و به محض اتصال به اینترنت همسان سازی صورت بگیرد. این امکان عملا در مواقعی که آنتن دهی خوبی وجود ندارد یا اینترنت قطع شده باشد مانع عملکرد سیستم نمیشود و از طرفی در صورت وجود اینترنت همسان سازی صورت میگیرد.

قابلیت اتصال با سایر دستگاه های کارتخوان این امکان را به شما می­دهد تا هم زمان بتوانید با تعریف سطوح دسترسی متفاوت و سیستم مرکزی فعالیت سایر دستگاه­ها را بررسی و کنترل کنید به طور مثال در صنعت پخش با تعریف کاربران با سطح دسترسی فروشنده، سرپرست فروش، مدیر فروش، مدیر کل و … امکان پذیر است.