نرم افزار قالیشویی

نرم افزار قالیشویی به شما این امکان را میدهد که به راحتی بتوانید کسب و کار خود را مدیریت نمایید. برای مدیریت یک قالیشویی به مواردی همچون ثبت سفارش ها، مدیریت سفارش ها، صدور فاکتور، انجام امور حسابداری، مدیریت مشتری نیاز هست. نرم افزار قالیشویی با بخش های مختلف، هر یک از موارد بالا را به طور کامل در اختیارتان می گذارد.

صدور فاکتور

یکی از مهم ترین مواردی که برای هر مشتری اهمیت دارد آگاهی از شرح خدمات دریافتی و هزینه خدمات است. نرم افزار قالیشویی با امکان تعریف کردن خدمات مورد نظرتان به شما کمک میکند در سریعترین زمان ممکن فاکتور مشتریان را صادر نمایید.

مدریت سفارشات

برای یک قالیشویی بسایر مهم است تا هر لحظه بتواند سفارشات خود را پیگیری کند و ببیند در چه مرحله ای است. مدیریت سفارشات از لحظه تحویل گرفتن فرش تا لحظه تحویل به مشتری یک فرآیند مهم و تاثیر گذار در ارائه خدمات با کیفیت است.

حسابداری

شاید یک قالیشویی با حجم سفارشات متوسط نیازی نباشد تا یک حسابدار داشته باشد لذا کمک از یک نرم افزار حسابداری قالیشویی کمک میکند تا ضمن کاهش هزینه های نیروی انسانی بتواند تمام فرآیند های حسابداری را به طور کامل انجام دهد.

فرآیند های حسابداری با یک سیستم یکپارچه که سفارشات را ثبت میکند و صدور فاکتور نیز انجام میدهد به صورت اتوماتیک قابل انجام و پیگیری است. همچنین عملیات هایی همچون صدور و تحویل چک و صندوق و بانک نیز در یک سیستم حسابداری به راحتی قابل پیگیری است.

مدیریت مشتری

یکی از مهمترین عامل های رشد یک کسب و کار، کسب رضایت مشتریان است. رضایت مشتریان نیز با آگاهی دقیق از خواسته های آنان قابل تحصیل است. نرم افزار قالیشویی با ثبت سفارشات و سابقه مشتری و پیشنهاد های جذاب به مشتری در فرآیند خرید خدمات آن ها را از کسب و کار شما راضی نگه می دارد.