نرم افزار قالیشویی

استفاده از سیستم های اطلاع رسانی یکی از مهم ترین بخش های تبلیغات و جذب مشتریان است. از روش های رایج صنف قالیشویی می توان به ارسال پیامک اشاره کرد. مهمترین ویژگی مورد نیاز این خدمت دسترسی به بانک اطلاعاتی است. قالیشویی ها اکثرا شماره مشتریان خود را در یک لیست دست نویس یا اکسل دارند. برای انجام خدمات پیامک و ارسال اس ام اس باید شماره های مشتریان خود را در اختیار سامانه های ارسال پیامک قرار دهند.

ارسال پیامک نرم افزار نقش

نرم افزار قالیشویی نقش، دارای سیستم ارسال گروهی پیامک است. با این سیستم شما می تواند لیست مشتریان خاص خود را تشکیل دهید. پس از آن متن دلخواه را به صورت دستی وارد نمایید. البته چنین سیستمی بخشی کوچکی از عملکرد سامانه ارسال پیامک است. در نرم افزار نقش شما می توانید به صورت خودکار بخش های مختلف خدمت رسانی را از لحظه دریافت فرش تا لحظه تحویل به مشتری اطلاع رسانی نمایید.

تشکیل لیست ارسال پیامک

با استفاده از فیلترهای مختلف می توانید لیست پیامکی خود را تشکیل دهید. به عنوان مثال می توانید به تمام مشتریان محله ای خاص از شهر پیامک بزنید. یا مشتریانی که آخرین بار فرش خود را بیش از نه ماه است که شسته اند و احتمالا سر سال بخواهند دوباره فرش خود را به یک قالیشویی بسپارند. مشتریان خاص خود را اگر حساب دفتری دارند می توانید با ارسال پیامک از مانده حساب مطلع نمایید. ارسال در بازه های زمانی خاص مثل نزدیک اعیاد را هم به عنوان یکی از موارد پرکاربرد دیگر می توان نام برد.

سامانه گزارش دهی مستقیم خدمات

یکی دیگر از کاربردهای مهم، آگاهی دادن به مشتری از زمانبندی انجام کارهاست. چون این سیستم پیامکی در نرم افزار قالیشویی تعریف شده است، می توان هنگامی که مشتری سفارش خود را ثبت می کند، دریافت فرش از مشتری، لحظه ورود و خروج فرش به کارگاه و تحویل مجدد فرش به مشتری را از طریق ارسال پیامک به مشتری اطلاع رسانی کرد. از دیگر کاربرد های ارسال اس ام اس، فرستادن هزینه فاکتور و یادآوری حضور مشتری برای روز تحویل فرش می باشد.